• Mobilní jeřáby
    Všude kde je potřebujete

Vítejte na stránkách
CRANE PARTNERS


Crane partners s.r.o. od roku 2019 zastupuje na českém a slovenském trhu německou firmu KLAAS – tradičního výrobce jeřábů a zdvihací techniky „made in Germany“.


crane partners - jeřáby klaas

jeřáby klaas

Produkty firmy Klaas

V oboru zdvihací technika vám můžeme nabídnout špičkové služby a vysoce kvalitní produkty firmy Klaas, specialisty na hliníkové jeřáby. Dodáváme široký sortiment jeřábů pro stavebnictví a průmysl, zejména unikátní přívěsné jeřáby. Nabízíme prodej a pronájem jeřábů Klaas. V naší nabídce naleznete širokou škálu příslušenství pro jeřáby k dalšímu usnadnění vaší práce. Nezapomínáme samozřejmě ani na kvalitní servis jeřábů. V přímé spolupráci s výrobcem zajišťujeme náhradní díly i opravy, aby byl váš jeřáb Klaas vždy perfektně připraven na práci.


mobilní jeřáby klaas

Proč jeřáby Klaas?

Sami jsme dlouholetí a zkušení specialisté v oblasti stavebnictví a pro naši práci jsme vždy hledali spolehlivou a hospodárnou zdvihací techniku. Mobilní jeřáby Klaas nás nadchly perfektní německou konstrukcí, jednoduchým ovládáním a vysokou manévrovatelností. To znamená větší pracovní pohodlí, méně námahy a vyšší produktivitu. Pomohly nám tak ušetřit spoustu času i peněz při práci. Navíc i odborníci oceňují výrazné zlepšení pracovních podmínek a vysokou úroveň bezpečnosti při jejich používání. Nyní můžeme světoznámé jeřáby Klaas nabídnout i vám - Crane partners je váš výhradní distributor/ výhradní zastoupení/ prodejce pro Českou republiku a Slovensko.

Neváhejte se na nás obrátit

Naši kvalifikovaní zaměstnanci vám rádi poradí a doporučí jeřáb podle vašich požadavků. Společnost Crane partners bude vaším spolehlivým partnerem ve světě jeřábů Klaas. S námi dosáhnete vysoko!

Půjčovna příslušenství Klaas

Součástí našich služeb je i poskytování vybraného příslušenství k jeřábům Klaas k otestování a zapůjčení. Aktuální přehled příslušenství k zapůjčení, jejich ceník a podmínky naleznete na odkazu Půjčovna příslušenství.